logo

امکانات نرم افزار


   امروزه با توجه به شیوه نوشتاری رایج بین مردم بوسیله خودکار،هنر خوشنویسی نادیده گرفته وحتی فراموش شده است ،و در برخی از موارد شاهد معضل بد خطی در جامعه هستیم . به همین دلیل اهمیت زیبا نویسی با خودکار مورد توجه قرار گرفته است.


اولین نرم افزار آموزش خط نستعلیق با خودکار:
   "خوشنویس نوین" اولین نرم افزار آموزش خط نستعلیق با خودکار می باشد که توسط گروه نرم افزاری خوشنویس نوین تولید شده است در این شیوه خط نستعلیق بوسیله خودکار آموزش داده می شود، به گونه ای که می توان با استفاده از هر نوع خودکاری بر روی انواع مختلف کاغذ، خط نستعلیق رادر تمام نوشته های روزانه به زیبایی نوشت

عدم نیازبه حضور در کلاس آموزشی:
   کمبود وقت و مشکلات حضور در کلاس های آموزشی از جمله عواملی بود که ما را بر آن داشت تا چنین محصولی را تولید نماییم با استفاده از این نرم افزار می توان در اوقات فراغت خود به دیدن نرم افزار ویادگیری وتمرین بپردازید

آموزش کامل دوره مقدماتی:
   این نرم افزار شامل دوره مقدماتی به صورت کامل می باشد

بیش از90 دقیقه آموزش تصویری:
   این مجموعه شامل بیش از90 دقیقه آموزش تصویری می باشد که به شکل مجزا در 12 درس گنجانده شده است

دفترچه آموزش و تمرين:
   دفترچه داخل بسته نرم افزار برای تمرین و یادگیری اصولی تر هنرجویان عزیز می باشد که حاوی تمرین هایی است که به هنرجو کمک مي کند تا بهتر با خط زيباي نستعليق و سبک نوشتن در این روش آشنا شود. تمام این تمرین ها به صورت هدفمند و مطابق با آموزش تصويري دروس نرم افزار خوشنويس نوين مي باشد.

آموزش کامل حروف واتصالات:
   در این برنامه سعی کردیم تمام حروف نستعلیق هم به صورت مفرد و هم متصل و نیز انواع اتصالات حروف در قسمت های مختلف کلمات را به شکلی ساده و روان آموزش دهیم.

تدریس به صورت آهسته و روان:
   یکی از مزایای نرم افزار، آموزش تصویری دروس به شکل آهسته و روان است تا هنرجو نحوه صحيح نوشتن حروف و کلمات را بهتر بیاموزد.علاوه بر این هنرجو می تواند با مراجعه چندین باره به آموزش ها و تمرین کافی به مهارت لازم دست پیدا کند.

قابل استفاده براي تمام سنین:
   نحوه تدريس در این مجموعه بصورت نوين و کاملا ساده بوده و از هر گونه پيچيدگي در آموزش خط نستعليق پرهيز شده تا براي تمام گروه های سنی قابل استفاده باشد.


   در این مجموعه برانیم تا ضمن تاکید بر آموزش خط نستعلیق، بکارگیری خودکار را نهادینه کنیم.


تصاویری از محیط نرم افزار

نمونه فیلمهای آموزشی نرم افزار


خرید اینترنتی

ارسال دست خط

قوانین و مقررات سایت

درباره ما


دارای شناسنامه از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به شماره 017457-02160-8
دارای تأیید فنی از دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور به شماره شناسایی 204403
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه نرم افزاری خوشنویس نوین می باشد